Wycieczki szkolne

 

„Podróżując 10 tys. km uczymy się więcej niż czytając 10 tys. Książek […]”
przysłowie chińskie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż w procesie nauczania bardzo ważna jest nauka poprzez samodzielne zdobywanie wiedzy o świecie, na podstawie własnych doświadczeń. Pragniemy zaproponować młodzieży odkrywanie świata podczas zwiedzania, zarówno bliższych, jak i dalszych miejsc.

Podróże uczą, pozwalają zdobyć doświadczenia, zebrać informacje jak żyją inni, czego mogą nas nauczyć, zobaczyć nowe miejsca. Podróże to również świetna zabawa i integracja. Zachęcamy więc nauczycieli do zagrzewania młodzieży do podróżowania, oraz do zapoznania się z naszymi propozycjami.

W ofercie mamy klika gotowych produktów, lecz również chętnie wysłuchamy sugestii zarówno Państwa, jak i młodzieży i wspólnie możemy stworzyć nową ofertę.

Wszystkie nasze propozycje możliwe są do zrealizowania w dowolnym, ustalonym wcześniej terminie.

Typy wycieczek

 • Wycieczki szkolne jednodniowe

  Naszą ofertę kierujemy w stronę nauczycieli, rodziców i uczniów. Wycieczki jednodniowe organizujemy w sposób, który zaciekawi każdego naszego klienta. Atrakcje, oraz warunki podróży dobieramy do potrzeb naszych małych jak i tych starszych klientów. Jesteśmy zawsze chętni i otwarci na Wasze propozycje. Uśmiech i zadowolenie bowiem jest dla nas najważniejsze!

  Sprawdź dostępne wycieczki
 • Wycieczki szkolne wielodniowe

  Wycieczki wielodniowe, szkolne organizujemy z pasja i z zaangażowaniem, jak każdą jedną ofertę skierowaną w Waszą stronę Drodzy klienci:) Wycieczki takie pozwalają zdobyć praktyczną wiedzę, poznać świat, nowych ludzi. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji czasu takiej wycieczki. Każdy dzień planujemy ciekawie, na podstawie naszych własnych doświadczeń. Zachęcamy Was do skorzystania z naszych usług.

  Sprawdź dostępne wycieczki
 • Wycieczki szkolne zagraniczne

  Nasze biuro turystyczna specjalizuje się w organizacji niezapomnianych chwil spędzonych zarówno w Polsce, jak i za granicą. W naszej ofercie posiadamy wiele wycieczek zagranicznych, które tworzymy z pasją. Mamy na naszym koncie wielu zadowolonych klientów szkół, którzy co roku powracają, aby odkrywać z naszą pomocą nowe, nieznane miejsca. Podróżując jednocześnie uczą się, odpoczywają i integrują. Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertami!

  Sprawdź dostępne wycieczki

Nasza oferta

 • W sprzedaży

  Zapraszamy do zapoznania się z oferta pielgrzymek i wycieczek organizowanych przez nasze biuro

 • Wycieczki szkolne

  Podróże uczą, pozwalają zdobyć doświadczenia, zebrać informacje jak żyją inni zobaczyć nowe miejsca

 • Wycieczki grupowe

  Obsługa firm w zakresie podróży służbowych, motywacyjnych, konferencji, wyjazdów indywidualnych i grupowych

 • Pielgrzymki

  Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymkach łączących w sobie elementy religijne, turystyczne i patriotyczne

 • Biznes Travel

  Organizujemy podróże służbowe, incentive travel oraz wyjazdy targowe. Zajmujemy się również wizami

 • Rezerwacja biletów i hoteli

  Zajmujemy się rezerwacją biletów autokarowych, biletów lotniczych oraz hoteli